מורה דרך | מדריך טיולים - פארק נשר  
עברית
English

פארק נשר

פארק נשר
 
ויהי איש משבט יהודה והוא איש נכבד בעמו ,מורה דרך לפני העם. ויאמר האיש בליבו אלכה היום לפני המחנה לראות את המסילה אשר בפארק נשר ואת המסלול אשר העם ילך בה: הקשה היא אם קלה,הארוכה היא אם קצרה, אם יש בה  וצל אם אין. ויאמר האיש ללמוד את המסלול .
וישקם האיש בבקר ויקח את מרכבתו ויסע עד בואך העיירה נשר. ויחפש את רמת יצחק ויבוא עדיה. ויהי כבואו ויחפש את רחוב החרוב. ויהי בהגיעו לרחוב החרוב וישא עיניו וירא והינה כיכר אחת גדולה . וימשיך האיש במרכבתו עד שעבר שני כיכרות נוספות וירא והינה שלט גדול. ויקרא האיש את הכתוב בשלט והינה הכתובת "פארק קק"ל נשר".


 ויפן האיש מורה הדרך ימינה אל חניה רחבה ויחן במקום. וירא והינה מדרגות מוליכות אל מגרש משחקים ובקרבו סככה ירוקה ומוצלת. ויעמד האיש נוכח הרחבה והינה עמוד עץ ועליו סימון שבילים ירוק. וישמח האיש בליבו ויאמר אכן אני בדרך הנכונה.
וילך האיש במורד ההר על השביל המסומן בירוק והמקום מוצל.


ויעבור בתוך חורשת אורנים. ויהי כי הלך האיש כשמונה מאות אמה וירא והינה צומת דרכים האחת מסומן במסלול ירוק והשני בכחול. ולא ידע האיש איכה יפנה. ויאמר בליבו דרך המלך אלך ,אמשיך בסימון הירוק. אין זאת כי אם המסלול הכחול מובילה אל מורד ההר ולבטח איננה מובילה אל הגשרים התלויים. וימשיך האיש במסלול הירוק. וילך עוד כ500 אמה. ויגיע האיש שוב אל פיצול דרכים שחור ורוק. השחור ממשיך ישר במעלה הוואדי והירוק עולה מהוואדי על צלע ההר. וימשיך האיש במסלול הירוק. ויהי בהגיעו לאמצע ההר וירא והינה רחבה גדולה ובה ספסלי ישיבה. ויחפש האיש את המשך הסימון הירוק ויראהו בקצה הרחבה. ויבוא אליו וימשיך בדרכו עד קצה היער. וירא והינה קרחת יער. ופן כה וכה והינה הגשר התלוי ניצב מימינו כ50 אמה.


וילך אליו. ויעבור האיש בגשר התלוי הלך ושב וישתומם בליבו על נפלאות היצירה. ויחזור על עקבותיו אל המשך השביל הירוק עד בואכה לגשר התלוי השני.

 
ויחצה את הגשר ויגיע עד שביל כורכר רחב. וירא והינה סימון שבילים שחור ימינה. וילך על השביל הרחב עם הסימון השחור כ1000 אמה עד החניה. ויהי בבואו לחניה וישא עניו וירא והינה בית קפה גלידות וארטיקים למכביר. וירכוש האיש ארטיק ג'מבו ויאכל וילקק וישמח בליבו.


עמוד ראשי  |  אודות  |   מפת אתר  |  הצהרת פרטיות  |  יצירת קשר
Drop Studio - דרופ סטודיו
© Drop Studio 2009
עיצוב אתרים, בניית אתרים - דרופ סטודיו.

תפריט מנהלהתנתק מהניהול

משרד התיירות רשות הטבע והגנים דידו סנטר טיולים בצפון
מורה דרך מדריך טיולים בגדי הריון שרת וירטואלי מלכה בגדי הריון